Atribuită Cumpărare directă

PERII SARMA - 8*4.98, SMIRGHEL PINZAT 180 - 20*2.66, PENSULE 80 - 30*6.67, FRINGHIE 24 - 50*6.35, VERMOREL 20 L -1*84.03.

Număr anunț
DA26069208
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
Cod CPV
44140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,67 RON
Valoare atribuită
694,67 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,67 RON

din 694,67 RON estimat