Atribuită Cumpărare directă

Materiale consumabile in cadrul proiectului "Infrastructura de sanatate transfrontaliera", Program Operational Comun Romania-Ucraina 2014-2020, conform specificatiilor caietului de sarcini atasat. Ofertantul va transmite autoritatii contractante oferta pana la data de 13.08.2020 pe email claudia.gherghisan@cjtulcea.ro sau fax 0240 516 538. Prin acceptarea achizitiei directe initiate de autoritatea contractanta in SEAP, ofertantul confirma respectarea specificatiilor caietului de sarcini.

Număr anunț
DA26101772
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.854,55 RON
Valoare atribuită
3.854,55 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.854,55 RON

din 3.854,55 RON estimat