Atribuită
Cumpărare directă
Servicii reparatii constând in: -inlocuit ulei+filtre -inlocuit incalzitor filtru motorina -inlocuit senzor apa filtru motorina Inlocuit: -filtru ulei 1 buc -filtru combustibil 1 buc -filtru aer 1 buc -filtru habitaclu 1 buc -spray degresant 2 buc -ulei motor ELF 5W305L 1 buc -ulei motor ELF 5W301L 3 buc -senzor apa filtru combustibil 1 buc -incalzitor filtru combustibil 1 buc Total piese: 1184,87 ron Total manopera:304,00 ron Servicii tractare: 126,05 ron
- Număr anunț
- DA26097053
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.614,92 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.