Atribuită Cumpărare directă

Achizitie bordura mare 20x25x50 si montaj la Scoala Gimnaziala Harmanestii Vechi

Număr anunț
DA26092550
Autoritate contractantă
COMUNA HARMANESTI (CONSILIUL LOCAL HARMANESTI) (CUI 16570210)
Furnizor / câștigător
GECO-CONSTRUCT SRL (CUI 15265456)
Cod CPV
45233260-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.440 RON
Valoare atribuită
2.440 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.440 RON

din 2.440 RON estimat