Atribuită Cumpărare directă

Flash Drive Metalic Kingston Capacitate (GB) 64 Interfata USB 3.1 Rata de transfer la citire (MB/s) 110 Rata de transfer la scriere (MB/s) 15 Dimensiuni (W x D x H mm) 44.9 x 20 x 9.2 Greutate 22 g

Număr anunț
DA26088555
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
TIMA MANAGEMENT SRL (CUI 17777177)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202,50 RON
Valoare atribuită
1.202,50 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.202,50 RON

din 1.202,50 RON estimat