Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale din latex ,sterile,pudrate(cu amidon),cu suprafata usor texturata,avand manseta rulata intarita si forma anatomica(manusi diferentiate pentru cele doua maini). Marimi ; 7=600; 7.5;=400 8=200; 8.5=200;Ambalaj:1 pereche(plic);50 perechi(set);400 perechi (bax). AQL:1,5(factorul de rupere:1,5%). Proteine latex continute:<50microgram/gram. In conformitate cu normele EN 455-1-2-3, ISO 9001, EN 556. Declaratia de conformitate CE.

Număr anunț
DA26092435
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat