Atribuită Cumpărare directă

Publicare anunt in Monitorul Oficial Partea 6-a text cuprins intre 1001-2000 caractere - Publicare Anunț atribuire cel tarziu in data de 10.08.2020. Anuntul va fi transmis pe e-mail.

Număr anunț
DA26054553
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,33 RON
Valoare atribuită
219,33 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,33 RON

din 219,33 RON estimat