Atribuită Cumpărare directă

Baterie litiu, 3.6V ; 19 Ah;conector,curent maxim recomandat 230mA, puls maxim curent 500 mA; -55...+85 °C; greutate105g; dimensiuni 35 X 62.5 mm

Număr anunț
DA26078805
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI 2646378)
Furnizor / câștigător
ROCCAS DE INFORMATICA COMERCIALA COMERT SI PRODUCTIE (ROCCAS ICCP) SRL (CUI 2595665)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.516,75 RON
Valoare atribuită
3.516,75 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.516,75 RON

din 3.516,75 RON estimat