Atribuită
Cumpărare directă
HKT6.1 DENSIMETRU PENTRU SOLUTII SALINE , 0 - 26% 1 pk TP74.1 PIPETA GILSON PIPETMAN G P5000G 1-5 ΜL 1 pk TP75.1 PIPETA GILSON PIPETMAN G P10MLG 1-10 ML 1 pk AHA6.1 CUVETA MICRO ROTILABO DIN STICLA DE CUART, 320 - 2500 NM, 0.7 ML 2 pk AHC0.1 CUVETA MACRO ROTILABO DIN STICLA DE CUART, 190 - 2700 NM, 3.5 ML 2 pk CT96.1 UNITATI FILTRANTE MILLIPORE STERICUP CU MEMBRANA DIN PVDF, 1000 ML, DIM. PORI 0.45 ΜM, Ø 73 MM 1 pk
- Număr anunț
- DA26080414
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.459,91 RON
- Valoare atribuită
- 9.459,91 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.