Atribuită
Cumpărare directă
Sapun lichid cu pompita 500 ml 500ml CLORET Cremos Ocean Breeaze ,Detergent detergenti de spalat vase 10 l 10l 10 litri SANO , Sapun lichid 4L 4 L 4 LITRI, Sano HN-60 Sano HN-60 M,DETERGENT VASE SANO SPARK 1L - detergent igienizant de vase cu balsam dedicat pielii sensibile!
- Număr anunț
- DA26097380
- Autoritate contractantă
- U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899 RON
- Valoare atribuită
- 899 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.