Atribuită Cumpărare directă

1.Verificare periodica cazan conbustibil solid, P=108 kw conform PT A1/2010-1 buc; 2.Verificare/Autorizare cazan conbustibil solid , P=165 kw conform PT A1/2010-1 buc; 3.Verificare/Autorizare cazan conbustibil solid, P=80 kw conform PT A1/2010-1 buc; 4.Verificare/Autorizare cazan conbustibil solid, P=125 kw conform PT A1/2010-1 buc; 5.Verificare/reglare si admiterea functionarii supape de siguranta 3/4”,Pr=3 conform PT C7/2010-1 buc; 6.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1” conform PT C7/2010-7 buc; 7.Verificare/reglare si admiterea functionarii supape de siguranta Dn 1 1/4”, conform PT C7/2010-2 buc; 8.Verificare vas de expansiune V=300 litri , conform PT C4/2010-1 buc; 9.Verificare vas de expansiune V=500 litri , conform PT C4/2010-1 buc; 10.Verificare vas de expansiune V<215 litri conform PT C4/2010-2 buc

Număr anunț
DA26031057
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALUSENI (CUI 22711594)
Furnizor / câștigător
INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.360 RON
Valoare atribuită
4.360 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.360 RON

din 4.360 RON estimat