Atribuită Cumpărare directă

Pungi punga de din hartie maro kraft 3kg 3 kg - COD INTERN: 71055932 Pungi punga de din hartie maro kraft 3kg unga pungi sacosa sacose din plastic pvc pp tip maieu 4kg COD INTERN: 71032691 Punga tip maieu 4kg 100buc/pachet

Număr anunț
DA26084038
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
18934000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,25 RON
Valoare atribuită
203,25 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,25 RON

din 203,25 RON estimat