Atribuită Cumpărare directă

Manusi de examinare de unica folosinta din nitril fara pudra, nesterile, ambalate 100 buc./cutie, 1000 buc/bax, cu marca CE! Marimile disponibile sunt XS , S , M , L , XL . Producatorul este certificat ISO . Mărimea M - 22 cutii Mărimea L - 10 cutii.

Număr anunț
DA26032136
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
18141000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.343,68 RON
Valoare atribuită
1.343,68 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.343,68 RON

din 1.343,68 RON estimat