Atribuită Cumpărare directă

aspenter 75 mg 1512tb/0.63 hepathrombin gel 5tub/27.52 actovegin 200mg 200tb/2.87

Număr anunț
DA26025131
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33621000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.664,16 RON
Valoare atribuită
1.664,16 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.664,16 RON

din 1.664,16 RON estimat