Atribuită Cumpărare directă

omez 20mg 90tb/0.73 magnefort+b6 100tb/0.49 vitamina c750mg 40fi/5.17 atoris 10mg 90tb/0.34 vitamina b1 25fi/2.13 vitamina b6 25fi/2.13 sargenor 40fi/2.52

Număr anunț
DA26025300
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,40 RON
Valoare atribuită
559,40 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,40 RON

din 559,40 RON estimat