Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ PENTRU 6 MIJLOACE AUTO. ACHIZITIE DIRECTĂ CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1160001 DIN 23.07.2020. SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ŞI SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT CERERE ASIGURARE RCA PENTRU ACHIZIŢIA DE SERVICII RCA ANEXĂ LA NR.2562193 DIN 21.07.2020, PREVEDERILE PREZETEI ACHIZIȚII, ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.15822 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 24.07.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563867 DIN 24.07.2020.

Număr anunț
DA26029298
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.248,88 RON
Valoare atribuită
1.248,88 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.248,88 RON

din 1.248,88 RON estimat