Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 2 buc HDD extern ADATA, 2TB, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Dat... mai departe

Număr anunț
DA26026649
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE SINCAI SINCA VECHE (CUI 29517375)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,40 RON
Valoare atribuită
673,40 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,40 RON

din 673,40 RON estimat