Atribuită Cumpărare directă

Capse pentru capsatoare de birou. Dimensiuni nr.24/6. 1000buc/ cutie

Număr anunț
DA26025342
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
AS CLEAN ZONE SRL (CUI 33208599)
Cod CPV
30197110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,68 RON
Valoare atribuită
445,68 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,68 RON

din 445,68 RON estimat