Atribuită
Cumpărare directă
1. Banderole dezinfectant din hartie alba 70 gr/mp fara tipar format 4 cm x 70 cm , ambalare 500 buc/set 20000 buc 2. Banderole prosop piscina din hartie alba 70 gr/mp fara tipar format 4 cm x 70 cm , ambalare 500 buc/set 20000 buc transport inclus in pret
- Număr anunț
- DA26026363
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.