Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica Rola prosop mare alb 300 m Solutie parchet Set curatenie rotativ Sapun lichid Mop Saci menajeri 60L Solutie geamuri SPRAY insecte Lavete universale Odorizant camera spray Dezinfectant toaleta SACI ASPIRATOR

Număr anunț
DA26028979
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.473,04 RON
Valoare atribuită
1.473,04 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473,04 RON

din 1.473,04 RON estimat