Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari profesionale persoane - sportivi F.R.N.P.M. 2020: 6 sportivi (sportivi seniori care practica înot și sărituri in apa). Perioada de asigurare: 5 luni. 01.08-31.12.2020 Acoperire temporara: pe durata antrenamentelor și a competițiilor sportive, organizate de către Federatie. Acoperire teritorială: România. SA totala Per persoana = 58.000 Euro, din care: - SA / Deces din accident = 8.000 Euro - SA / Invaliditate permanenta din accident = 50.000 Euro Cheltuieli medicale (Clauza 13-1) = 12.500 Euro Fracturi (Clauza 13-4) = 2.500 Euro Intervenții chirurgicale (Clauza 13-5) = 5.000 Euro. Valoarea politei individuale aprobata : 188 Eur prima =5.454,22 ron
- Număr anunț
- DA26034463
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.454,22 RON
- Valoare atribuită
- 5.454,22 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.