Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitionarea articolelor de birou pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul instituției și pentru a putea implementa corespunzător proiectele din finanțare europeană nerambursabilă și implicit pentru o bună funcționare a instituției, constând în: • TAVITE DUCUMENTE HERLITZ BUC 15 • MARKER PERMANENT UNIBALL BUC 3 • FOLIE LAMINARE A4 TOP 1 • FILE PROTECTIE A4 SET 3 • HARTIE COPIATOR A4 TOP 35 • TONER HP Q2312A BUC 2 • SUPORT VERTICAL CARTON MONTANA BUC 10 • BIBLIORAFT 50MM BUC 10 • DOSAR INC 1/1 COLOR CU CAPSA BUC 50 • ASCUTITOARE DUBLA METALICA BUC 2 • TONER KYOCERA TK 1170 BUC 2
- Număr anunț
- DA26036972
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.093,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.093,02 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.