Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza pachetul de consumabile originale pentru multifunctionale laser XEROX, compus din urmatoarele: 1 3330 / WC 33xx Drum 101R00555, 101R555 2 x 203,28 lei 2 WC 79xx/78xx/75xx Drum 013R00662, 13R662 2 x 683,76 lei 3 AltaLink C80xx DMO Toner Cyan 006R01702, 6R1702 1 x 423,41 lei 4 AltaLink C80xx DMO Toner Magenta 006R01703, 6R1703 1 x 423,41 lei 5 6510/WC 6515 DMO HC Toner Black 106R03488, 106R3488 1 x 440,89 lei 6 WC 79xx/78xx/75xx Waste 008R13061, 8R13061 1 x 117,53 lei 7 VersaLink C70xx Waste 115R00128, 115R128 1 x 120,04 lei Total fara TVA: 3.299,36 lei (fara TVA)
- Număr anunț
- DA26038609
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.299,36 RON
- Valoare atribuită
- 3.299,36 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.