Atribuită Cumpărare directă

5420 Zorex Clasic Faras cu lamela cauciuc BUC 4 1.64 6.56 XDOM750 Domestos 750ml BUC 20 5.46 109.2 MOP250+9777 Zorex Classic Rezerva mop bumbac 250gr+Coada lemn natur fara capac 110cm BUC 10 4.03 40.3 XSM500 Saniblue Solutie medicala 70° 500ml LITRU 30 11.67 350.1 e conform oferta 2772/DE/23.07.2020

Număr anunț
DA26026132
Autoritate contractantă
Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST BUSINESS S.R.L. (CUI 26556523)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,16 RON
Valoare atribuită
506,16 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,16 RON

din 506,16 RON estimat