Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 BAIT PE BAZA DE APA STEJAR RUSTIC HOLZLASUR 5L #2000000330181 buc 1 113.8655 2 MUFA PPR PN25 DN32 KALDE #8680794005379 buc 4 0.9244 3 NIPLU 1.4 -1.4 ART.58NC #2000000274713 buc 1 3.2773 4 CUPLA TATA INT.G1.4 ART.121 #2000000268705 buc 1 3.7815
- Număr anunț
- DA26026633
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,62 RON
- Valoare atribuită
- 124,62 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.