Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Perioada 3 august - 6 august 2020 - 2 persoane Tarif: 135 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) Servicii de alimentatie publica (pranz + cina) la Hotel Continental Suceava. Tarif: 60 Ron/ persoana/zi (TVA inclus)
- Număr anunț
- DA26033320
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.114,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.114,26 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.