Atribuită
Cumpărare directă
1.Motocoasa STIHL FS 360 C-EM : 1 buc. 2.Rezerva autocut 2,7 mm x 347 m: fir pentru cositori.Grosime fir 2,7 mm.Rola de 347 metri. 3.Ulei amestec STIHL, rosu, pentru utilaje cu motor in 2 timpi, la 1L: 2 buc. 4.Ulei de lant FOREST, LA 1 litru, pentru ungere lant motoferastrau : 5 buc. 5.Autocut 46-2: 1 buc.
- Număr anunț
- DA26028861
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.394,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.394,86 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.