Atribuită Cumpărare directă

metamizol sodic 2 - 5 g - clorhidrat de pitofenona 0 - 01 g - bromometilat de fenpipramida 0 - 0001 g si excipienti: apa pentru preparate injectabile

Număr anunț
DA26057586
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,50 RON
Valoare atribuită
453,50 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,50 RON

din 453,50 RON estimat