Atribuită
Cumpărare directă
Pachet ADV1158201 Antiseptic dezinfectie igienica si chirurgicala a mainilor "- biocid TP1- PRIMAGEL PLUS Gel pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare, fara clatire, conform standardului EN 14885:2015. Avizat de Ministerul Sanatatii - Aviz nr.451BIO/01/12.24. Modalitate ambalare: flacon 1L prevazut cu pompita dozatoare Pret unitar: 30,00 lei fara tva Cantitate: 300 litri
- Număr anunț
- DA26032557
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.