Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta nitril, diverse marimi 100buc/cutie. Comanda va contine diferite marimi. Comanda minima: 5cutii.

Număr anunț
DA26025118
Autoritate contractantă
Comuna Manesti (CUI 2843817)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
712,08 RON
Valoare atribuită
712,08 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,08 RON

din 712,08 RON estimat