Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza mesh imprimat policromie, montaj inclus, cu urmatoarele dimensiuni: - 4,3m*5m - 1 buc; - 4,3m*5,5m - 1 buc; - 15m*0,5m - 1 buc; - 1,7m*0,5m - 1 buc; - 7m*0,5m - 1 buc; - 17m*3m -1 buc. In total 108mp de mesh imprimat conform cerintelor Specificatiilor tehnice nr. 99482/13.07.2020 atasate.
- Număr anunț
- DA26030354
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- ANABASIS SRL (CUI 15152546)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.291,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.291,84 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.