Atribuită Cumpărare directă

052.12.003 Furtun ISOLAB din silicon, Ø exterior 8 mm / 1 m 1M 1 8.57 WHA2017006 Whatman® Antibiotic Assay Discs, diam. 6 mm, 1000 buc, 1000BUC 1 673.14

Număr anunț
DA26045509
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681,71 RON
Valoare atribuită
681,71 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

681,71 RON

din 681,71 RON estimat