Atribuită
Cumpărare directă
1. FLUKA_NOU ERMAD623-6X0.6ML BCR-ABL pDNA calibrantBCR-ABL pDNA calibrant, certified Reference Material 1BUC x 558.15 RON 2. SIGMA 10771-500ML HISTOPAQUE-1077 2BUC x 370.9 RON 3. SIGMA S8761-100ML SODIUM BICARBONATE SOLUTION ASEPTICALLY FILLED ENDO 1 BUC x 41.75 RON 4. SIGMA D2438-5X10ML DIMETHYL SULFOXIDE, BIOTECHNOLOGY*PERFORMANCE CERTI 2 BUC x 512.4 RON 5. SIGMA D8537-500ML DULBECCO#S PHOSPHATE BUFFERED SALINE, MODIFIED, WITHOUT CALCIUM CHLORIDE AND MAGNESIUM CHLORIDE, STERILE-FILTERED. CELL 24 BUC x 39.4 RON 6 . MERCK SCT123 GelRed® Nucleic Acid Stain 10000X Water 2BUC x 578 RON
- Număr anunț
- DA26045971
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.468,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.468,10 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.