Atribuită Cumpărare directă

PACHET PLATFORME SUPRATERANE PENTRU COLECTARE SELECTIVA ECHIPATE CU EUROCONTAINERE DIN PLASTIC 1100L Platforma inchisa pentru colectarea selectiva a deseurilor cu 3 module ,8 buc x 10395.00 lei = 83160.00 lei Eurocontainere din plastic cu capac plat 1100l, 24 buc x 928.00 lei = 22272.00 lei

Număr anunț
DA26050305
Autoritate contractantă
ORASUL FAUREI (CUI 4343052)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.160,40 RON
Valoare atribuită
100.160,40 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.160,40 RON

din 100.160,40 RON estimat