Atribuită
Cumpărare directă
CONSULTANTA TEHNICA ACCESARE SI IMPLEMENTARE PROIECTE CU FINANTARE NATIONALA SI EUROPEANA, PRET 100 LEI/ORA. PRETUL POATE VARIA IN FUNCTIE DE COMPLEXITATEA PROIECTULUI SI ARIA DE PRESTARE A SERVICIULUI. Se vor contracta 110 ore de servicii de consultanta pentru intocmire cerere de finantare , intocmire si depunere dosarul cererii de finantare , consultanta in implementare , confotm ofertei financiare .
- Număr anunț
- DA26054312
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALENI DAMBOVITA (CUI 4344635)
- Furnizor / câștigător
- FORUM PROIECT INVEST SRL (CUI 21863284)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.