Atribuită Cumpărare directă

VA RUGAM SA ASTEPTATI COMANDA FERMA A BIROULUI APROVIZIONARE; livrarea se va face la magazia entitatii contractante, in incinta Statiei de Epurare Buzau, adresa: soseaua Vadu Pasii, nr 1-2, localitatea Buzau; pers de contact Simion Sandel tel 0726346118; Multimetru digital 5 in 1 P3690 PeakTech M 12572 Buc 1; Cleste ampermetric, 600A, curent alternativ, Yato YT-73091 Buc 1; Trusa scule electricieni profesionala Yato YT-39009 68 piese Buc 1; Polizor unghiular GWS 13-125 CIX (1300W - Dn 125 mm) Buc 1; Bosch - GBH 2-26 DFR - Rotopercutor SDS-Plus, 800 W, 2.7 J, mandrina interschimbabila, protectie suprasarcina, valiza plastic Buc 1.

Număr anunț
DA26038799
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.445,12 RON
Valoare atribuită
2.445,12 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.445,12 RON

din 2.445,12 RON estimat