Atribuită Cumpărare directă

ROLETE TEXTILE, LIVRAREA SI MONTAREA VA FI IN SARCINA FURNIZORULUI PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA

Număr anunț
DA26061171
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
VERTICAL DECOR SRL (CUI 17410560)
Cod CPV
39515420-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.668,95 RON
Valoare atribuită
3.668,95 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.668,95 RON

din 3.668,95 RON estimat