Atribuită
Cumpărare directă
HV-96441-70 - Masterflex I/P® High-Performance Precision Pump Tubing, BioPharm Plus Platinum-Cured Silicone, I/P 70; 10 ft. EW-96440-17 - Masterflex L/S® Precision Pump Tubing, BioPharm Plus Platinum-Cured Silicone, L/S 17; 25 ft. EW-77390-60 - Masterflex L/S® Tube set, PTFE, 4 mm ID, 6 mm OD; Set of Two. EW-06605-54 - Masterflex Transfer Tubing, Metric PTFE, 4.48 mm ID x 6.00 mm OD; 25 ft. HV-06508-26 - Masterflex I/P® Precision Pump Tubing, PharMed® BPT, I/P 26; 25 ft.
- Număr anunț
- DA26062167
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.987,86 RON
- Valoare atribuită
- 13.987,86 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.