Atribuită Cumpărare directă

Trusa mica chirurgie CATETER, UF, camp steril 60x60cm, camp steril cu orificiu 60x60cm, pensa, 2 comprese tifon 7.5x7.5cm 8 pliuri, 2 manusi latex M, tavita renala 25x15cm, 5 tampoane 3cm tifon, tavita 10x8x4cm, Steril EO, 1 set

Număr anunț
DA26052922
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940 RON
Valoare atribuită
1.940 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940 RON

din 1.940 RON estimat