Atribuită
Cumpărare directă
Manusi protectie nitrilice, 100 buc/cutie masura M Pungi zipplock pentru probe 170 x 240 mm 100 buc/set Pungi zipplock pentru probe 120 x 170 mm 100 buc/set Carton A4,250 coli/top Hartie filtru portionata Caiet A4 dictando 80 file Pix cu radiera BATERIE 1,5 V, AA
- Număr anunț
- DA26072775
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- MT LINE DISTRIBUTION SRL (CUI 34903844)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,40 RON
- Valoare atribuită
- 395,40 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.