Atribuită
Cumpărare directă
Masti protectie de fata FFP2 3 straturi 50 bucati/cutie - 1 cutie x 70,00 lei Manusi latex marimea L 100 bucati/cutie - 1 cutie x 75,00 lei Lavete universale 3 bucati/set - 5 seturi x 2,50 lei Saci menajeri 35L 50 bucati/set - 5 seturi x 3,50 lei Saci menajeri 60L 24 bucati/set cu urechi - 5 seturi x 7,50 lei Odorizant pentru bazin WC 150 gr. - 2 bucati x 10,00 lei Cloramina 125 bucati/cutie - 1 cutie x 22,00 lei Domestos 750 ml. - 10 bucati x 6,20 lei Solutie aragaz 375 ml. - 10 bucati x 8,90 lei Gel dezinfectant 0,75L alcool 70% cu pulverizator - 2 bucati x 49,00 lei
- Număr anunț
- DA26086843
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,50 RON
- Valoare atribuită
- 503,50 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.