Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Pendrive Kingston 32 GB USB 3.0 si film Fax compatibil Panasonic FA52.

Număr anunț
DA26039019
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DACERAM SRL (CUI 15550584)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,07 RON
Valoare atribuită
247,07 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,07 RON

din 247,07 RON estimat