Atribuită
Cumpărare directă
•MASCA FFP3 CU SUPAPA împotriva particulelor solide şi lichide incluse în categoria otrăvurilor (de exemplu, crom, mangan, nichel, cadmiu, platină, stricnină, enzime, virusuri, fabricarea medicamentelor, prelucrarea bateriilor şi acumulatoarelor) • marcajul D certifică faptul că filtrul de particule a trecut încercarea cu dolomită, garantând funcţionarea fără înfundare pe termen lung, pe lângă păstrarea rezistenţei respiratorii reduse • formă conică, pensă nazală din aluminiu, bandă de burete pentru aşezare comodă, inel interior din spumă de polietilenă moale pentru potrivire perfectă; antialergic • strat exterior din pp-SMS, strat interior din poliester, filtru intermediar electrostatic din polipropilenă, supapă pentru uşurarea respiraţiei • fixare cu benzi reglabile, elastice • factor nominal de protecţie: EL 50 • GREUTATE: 18 g OCHELARI DE PROTECTIE RAMĂ: material plastic, poliamidă (FT) • BRAŢE: cu lungime şi înclinaţie reglabile, din material plastic cu găuri pentru şnur • LENTILE: din policarbonat antizgâriere, armat; utilizabile în condiţii de temperaturi extreme, grosimea 2,4 mm • PROTECŢIE LATERALĂ: încorporată • GREUTATE: 38 g
- Număr anunț
- DA26076850
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- ART DECORATOR SRL (CUI 13125553)
- Cod CPV
- 33735100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.050 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.