Atribuită
Cumpărare directă
SWITCH 5 porturi GIGABIT 10/100/1000MBps, Mercusys desktop switch, MS105G Cod produs: MS105G Garantie: 36 Luni SWITCH 5 porturi GIGABIT 10/100/1000MBps, Mercusys desktop switch, MS105G Mercusys desktop switch 5-Port 10/100/1000 Mbps, MS105G; 5x 10/100/ 1000Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX; IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD; Rate de Transfer: 10/100/1000 Mbps at Half Duplex/ 20/200/2000 Mbps at Full Duplex; Capacitate Buffer: 512Kbit; Jumbo Frame: 9KB; Alimentare externă: 5V/0.6A; Cod produs: MS105G Producator: MERCUSYS Informații suplimentare Porturi LAN 10/100/1000 x 4 Porturi SFP nu Viteza de transfer 10/100/1000 Mbps Management nu Carcasa plastic Rackabil nu Link producător: http://www.mercusys.com/ro/product/details/ms105g ; 1 buc x 54,62 ron/buc.Referat nr. 24717 din 27.07.2020.Termen de livrare 2 zile de la finalizarea achizitiei in SICAP.
- Număr anunț
- DA26054634
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,62 RON
- Valoare atribuită
- 54,62 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.