Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG CORP MOBIL CU 3 SERTARE L-430 X I -430 X H-650 X 34 BUCATI COMODA CU 2 USI din pal de culoare cires L-1000 X AD-500 X H-750 X 16 BUCATI BIROU din pal (mare) L-1500 X I -750 X H-750 X 12 BUCATI BIROU din pal (mic) L-1200 X I -750 X H-750 X 7 BUCATI BIROU din pal (in forma de L) L-1800 X I -1700 X H-750 X 3 BUCATI Articolele vor respecta modelul si dimensiunile , in conformitate cu schitele furnizate de autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA26054845
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.025,90 RON
Valoare atribuită
15.025,90 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.025,90 RON

din 15.025,90 RON estimat