Atribuită Cumpărare directă

Denumire UV Pret EPACK LAVETA UNIV 34X38CM – 2 buc – 6.54 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L – 2 buc – 57.28 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR – 1 set – 37.44 ROLA HART.2STR.ALBASTRA 1 – 7 buc – 91.42 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5L – 2 buc – 57.00//Denumire UV Pret FINO LD SAC GUNOI 120L/10buc – 10 buc – 71.30 FINO SACI COL HD35L/30BUC – 10 buc – 35.80 ONDA HART.IG.2STR40BUC – 1 set – 16.80 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR – 1 set – 37.44

Număr anunț
DA26055630
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,02 RON
Valoare atribuită
411,02 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,02 RON

din 411,02 RON estimat