Atribuită Cumpărare directă

1 PACHET CONSUMABILE MEDICALE FOLIODRESS PROTECT 992809 - 96 bc FOLIODRESS PROTECT 992810 - 200 bc iulie B.O.

Număr anunț
DA26047413
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.060 RON
Valoare atribuită
4.060 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.060 RON

din 4.060 RON estimat