Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: Vase Petri sterile ISOLAB, 60*15 mm, polistiren, 500 buc, Cod produs: 081.02.161 -2 buc Lame pentru microscop ISOLAB, model economic, margini taiate 90°, 50 bucati, Cod produs: 075.05.001.050- 10 set Lame pentru microscop, realizate din sticla calcosodica, clasa hidrolitica 3, in conformitate cu standardul DIN ISO 8037/1 Pistil ISOLAB din portelan, 115*24 mm, Cod produs: 038.03.115- 1 buc Pistil realizat din portelan neted de calitate superioara, in conformitate cu standardul DIN 12906, cu forma standard Nu prezinta pericol de contaminare sau imprastiere pentru mostre, in timpul utilizarii Grad de duritate de +5 pe scara Mohs Mojar ISOLAB din portelan neted, grad de duritate 5, 70 ml, Cod produs: 038.02.065- 1 buc Mojar realizat din portelan neted de calitate superioara, in conformitate cu standardul DIN 12906, cu forma standard Nu prezinta pericol de contaminare sau imprastiere pentru mostre, in timpul utilizarii Nu include pistil; acesta se comanda separat Grad de duritate de +5 pe scara Mohs Sticla pentru reactivi Marienfeld, 250 ml, sticla transparenta, gat ingust. Slif NS19/26, Cod produs: 3602006- 5 buc Sticla pentru reactivi Marienfeld, 500 ml, sticla transparenta, gat ingust, slif NS 24/29, Cod produs: 3602007 - 5 buc Sticla pentru reactivi Marienfeld, 100 ml, sticla bruna, gat larg, slif NS29/22, cod produs 3605105 - 5 buc Termen livrare : maxim 30 zile Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu
- Număr anunț
- DA26044807
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.126,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.126,75 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.