Atribuită Cumpărare directă

550G BOROMIR COZONAC CR NUCI SI CIRESE,1L ARO BAUTURA CU LAPTE 3.2,140G ZUZU 3,330 ARO CHEFIR 3.5,850G CASA BUNA SMANTANA 12,900G ARO SMANTANA 12,1X 30 OUA M ARO,CCA 2.5 ARO CASCAVAL AF CALUP, 250G ARO CASCAVAL AFUMAT,.8KG ARO TELEMEA DE VACA,940G SAL ICRE HERING,2500G AMESTEC MEXICAN,1000G ARO MAZARE VERDE,100 ARO AMESTEC MEXICAM,1000G ARO SPNAC TOCAT,1000G ARO FASOLE VERDE,450G FL FASOLE GALBENA , ARO KAISER AFUMAT,MALINA GUSA CU BOIA SI USTUROI,ARO KAISER AFUMAT VID,MALINA GUSA CU BOIA SI USTUROI,ARO KAISER AFUMAT GASTRO,ARO MUSCHI FILE,METRO CHEF SUNCA PRAGA,500 ALDIS SUNCA PIEPT PUI, MC CIOLAN AFUMAT DEZOSAT,650G PRIMO SALAM SUNCA,MEDA CREMW CU PUI, RADIC STAR CARNATI,PRIMO CARNATI POPULARI,PRIMO CARNATI POPULARI,FL CARNATI SUBTIRI PT GRATR,PULPA VITA F OS VACUM DIANA,CARNE TOCATA PORC,CEAFA PORC FARA OS INTERIM VRAC,SPATA PORC DEZ DEGRRES INTERIM,SCARICICA PORC INTERIM VRAC,CARNE TOCATA CASEROLA,CARNE AMESTEC TOCATA CASEROLA ,PIEPT PUI CU OS,FICAT PUI TAVITA AGRICOLA, MACROU ATLANTIC,MERRE GOLDEN,PIESICI,PEPENE VERDE,VARZA MURATA PUNGA,VARZA ROSIE,ROSII RO,LEUSTEAN,MARAR, PATRUNJEL,CEAPA GALBENA,MORCOVI,CIUPERCI CHAMP GRATAR,ARDEI BIANCA, DOVLECEI,VARZA ALBA,CARTOFI ALBI,800G ARO PASTA DE TOMATE 24,1L ARO ULEI FL SOARELUI,400G BANEASA FIDELINI,75G DELIKAT LEGUME,2KG FASOLE ALBA,1000G ARISTOCRAT LAPTE PRAFG10ML ORLANDO ESENTA VANIL,30G PUFULETI CU SARE,PRUNE DESIDRATARE,70G TECSA PIKNIC CACACO,3KG ARO PETIT BEURE,100G FL SAMAS BISCUITI ROM,1.5 TURTA DULCE CU MIERE,PRAJIT

Număr anunț
DA26046881
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.032,92 RON
Valoare atribuită
3.032,92 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.032,92 RON

din 3.032,92 RON estimat