Atribuită Cumpărare directă

Brichete din rumegus destinate arderii in centrale termice, cu diametru de 90 mm,lungime cca 260mm,densitate cca 1200 kg/mc,ambalate in folie termocontractibila,in colete de 10 kg,puse pe paleti de o tona.

Număr anunț
DA26044259
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
TREFOREX SRL (CUI 16035706)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat